17 Mayıs 2013 Cuma

Gucci elbise ve abiye modelleri

gucci markasını eminim herkes duymuştur. elbise modelleri, abiye modelleri, çantaları ve aksesuarları ile dunyaca ünlü bu giyim markasının 2013 elbise ve abiye modellerini görmeyenler çok şey kaçırmış diyebilirim, ultra lüks ve ultra şık demek bile bu koleksiyonu anlatmaya yetmez gibi görünüyor.


kışa oranla faha canlı ve yumuşak renklerin kullanıldığı elbiseler, bu yaz gucci mağazalarında bizleri bekliyor. düz kesim elbise modelleri, beyaz, bej elbiseler, pembe uzun elbise modelleri, desenli elbise modelleri , hem günlük giymek için, hem de düğünde davette giymek için ideal, yaş olarak daha olgun bayanlara yönelik elbise ve abiye modelleri hazırlayan marka, gece elbiselerinde bu tarzının dışına çıkmış görünüyor. desenli kısa elbise modelleri, kısa abiye modelleri, gece elbiseleri cidden çok hoş ve etkileyici, böyle elinizde bir kadeh içki ile müziğin tadını çıkarırken, hafif sallanırken gucci gece elbiseleri saflığınızı ve çekiciliğinizi kat kat artıracak. Bu yaz lüks ve zerafet arayan herkese gucci elbise ve abiye modelleri öneriyorum. 2013 yazında bol elbiseleri ve abiyeleri günler dilerim.


Koleksiyonun tüm modellerini incelemek isterseniz http://abiyebudur.blogspot.com/2013/05/gucci-2013-elbise-modelleri-kpr-kpr-bir.html

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder