10 Ocak 2014 Cuma

2014 Elbise Modelleri

Bu sene bir çok marka yeni yıla girerken 2014 elbise modellerini tanıttı, ben bu modeller içinde bir çok markanın elbiseleri çok beğendim. Bu sene farklı moda tatları bizleri bekliyor. İlginç ve sıra dışı elbise modelleri hep ilgili çekmiştir. Bu sene bilindik markalar içinde en ilginç kıyafetler, mango'dan diyebilirim. Özellikle siyah renge düşkün biri olarak mango 2014 elbise modellerini çok beğendim, ince zevkleri olan herkes emini benim gibi düşünecektir.


Koton 2014 elbise modellerinde ise, bayağı bir model bizleri bekliyor, koton özellikle bu sene çok şık bir çizgi yakalamış diyebilirim. İlk günlerinde ki gibi alternatif elbiseler sunan bir marka olmuş. Koton çiçekli elbiseler mesela bu yaz tam giymelik. Üstelik koton fiyat olarak ta birçok markadan çok daha uygun. Kışlık elbise modelleri arayanlar koton triko elbiselere göz atsınlar.

Zara 2014 Elbise modelleri bildiğimiz zaranın klasik tarzını yansıtıyor. Düz kesim elbiseler, asimetrik kesim elbise modelleri, geometrik desenler, iş ve ofis elbisesi arayanlara çok güzel alternatifler sunacaktır. Zara'nın tarzını her zaman sevmişimdir, şehirli bir hava katıyor insana. Bershka elbise modelleri ise, daha canlı ve renkli, özellikle kısa elbise modelleri arayanlar için ilk durak bershka olmalı. Dantel elbiseler, çiçekli elbiseler, dekolteli elbiseler yaz yaz bitmedi valla. Daha bir çok markayı inceleme şansı buldum. Tüm markaların 2014 elbise modelleri zamanla yazacağım şimdilik hoşçakalın.

4 yorum:

 1. magazin ve kadın neden hep iç içedir :)

  YanıtlaSil
 2. Blogunuzu takip etmeye yeni başladım, değindiğiniz konular benimde ilgi alanım aslında. Spesifik olacak farkındayım ama göğüs büyütme ve vajina daraltma cerrahi operasyonları hakkında bilgilendirici paylaşımlar yapılabilirmi..

  YanıtlaSil
 3. Estetik cerrahi konusunda operasyonlar hakkında bilmek istediklerinizi yazarsanız yardımcı olmaya çalışabilirim, öncelikli önerim (hastalarımıza ön tavsiyemizdir ) psikolojik açıdan göğüs büyütme
  ya'da kepçe kepçe kulak estetiği vb operasyona kendinizi hazır hissetmenizdir.

  YanıtlaSil
 4. @murderweb , göğüs büyütme ve Cerrahi estetik operasyonlar hakkında bilgi almak isterseniz bize'de bekleriz.Bu tarz operasyonlar için karar verme aşamasındaysanız mutlaka uzman görüşü alın, söylencelerle hareket etmeyin.
  www.gogusbuyutme.com.tr

  YanıtlaSil